Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. ROZUMÍM

1 Úvodní ustanovení 

1.1 Tyto obchodní podmínky obchodní společnosti Antonín Čížek, se sídlem Harlacherova 3319/4, Praha 10, 10600. Identifikační číslo: 05971624, DIČ: CZ 9409180055 zapsané v Živnostenském rejstříku Městského úřadu Praha 10 /dále jen prodávající/,upravují v souladu s ustanovením § 175 odst. 1 zákona č.89/2012 Sb., občanského zákoníku vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé na základě kupní smlouvy/ dále jen kupní smlouva/ uzavírané mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím internetového obchodu provozovaném na webové stránce www.tonywatch.cz.  

 

 

2. Uzavření kupní smlouvy

2.2 Cena zboží – Cena zboží je platná po celou dobu, kdy je zobrazována v internetovém rozhraní obchodu. Informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží platí pro území České republiky.

 

2.3 Objednávka kupujícího prostřednictvím internetového obchodu www.tonywatch.cz, je závazným návrhem kupujícího na uzavření kupní smlouvy s prodávajícím. Prodávající obratem potvrdí přijetí objednávky na emailovou adresu kupujícího. Objednávka musí obsahovat specifikaci objednávaného zboží, kupní cenu, osobu kupujícího, způsob úhrady kupní ceny a požadovaný způsob doručení zboží, informace o nákladech spojených s dodáním zboží.

 

2.4 V případě, že některý z požadavků uvedených v objednávce nemůže prodávající splnit, bude neprodleně kontaktovat kupujícího o možných způsobech řešení, nebo stornování objednávky.

  

  

3. Platební podmínky

3.1 Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

- Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího číslo: 2701447525/2010 vedený u společnosti Fio Banka A.S.

- Bezhotovostně prostřednictvím platebního systému GoPay (tzv. online platba kartou)

- Hotově při doručení zboží dopravcem (tzv. dobírka)

- V hotovosti – v případě osobního převzetí zboží na pobočce

  

3.2 Prodávající zasílá spolu se zbožím doklad o prodeji, který je také záručním listem

- Při ztrátě dokladu není prodávající povinen vystavit doklad nový

- Pokud nebyl doklad doručen společně se zbožím, je kupující povinen tuto informaci oznámit nejpozději do 48 hodin pro vyhotovení duplicitního dokladu

   

  

4. Práva z vadného plnění

  

4.1 Prodávající nese odpovědnost za skryté vady na zboží po dobu 24 měsíců. Práva a povinnosti smluvních stran se dále řídí příslušnými obecně závaznými předpisy zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 občanského zákoníku.

  

4.2 Prodávající odpovídá kupujícímu, že zboží při převzetí nemá vady a má vlastnosti, které si strany ujednaly.

  

4.3 Kompletní informace jak postupovat v případě reklamace zboží naleznete zde: Reklamace zboží

 

    

5. Přeprava a dodání zboží 

 

5.1  Náklady na poštovné a balné nese kupující dle způsobu, který zvolil při objednávce zboží.

 

5.2  Při převzetí zboží má kupující právo zásilku nepřevzít, pokud její obal vykazuje známky cizího vniknutí, nebo poškození.

 

5.3  Po rozbalení zboží kupujícím je nezbytné zkontrolovat obsah, kompletnost balení a stav produktu. O chybějících částech, nebo vzniklém poškození přepravou je nutné nás neprodleně informovat na email.

   

5.4  V případě záměrného a bezdůvodného nepřevzetí zboží kupujícím, může prodávající požadovat uhradit částku: 80 Kč za vzniklé náklady spojené s dopravou a balením zboží.

 

 

 

6. Odstoupení od smlouvy

6.1 V souladu s ustanovením §1829 odst.1 občanského zákoníku má kupující právo od kupní smlouvy odstoupit a to do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být zasláno na adresu dle čl. 4.3 s vyplněným formulářem čl. 6.3

Kupující v tomto případě nese náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

 

6.2 V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 6.1 obchodních podmínek vrátí prodávající kupujícímu peněžní prostředky přijaté za zboží od kupujícího do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, a to formou bankovního převodu.

 

6.3 Pro uplatnění odstoupení od smlouvy je třeba vyplnit tento formulář Formulář pro odstoupení od smlouvy

 

   

7. Ochrana osobních údajů

S vašimi osobními údaji zacházíme zodpovědně a dle zákona o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR) Podmínky ochrany osobních údajů.

    

  

8. EET

8.1 Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin., eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.