Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. ROZUMÍM

1 Úvodní ustanovení 

1.1 Tyto obchodní podmínky obchodní společnosti Antonín Čížek, se sídlem Harlacherova 3319/4, Praha 10, 10600. Identifikační číslo: 05971624, DIČ: CZ 9409180055 zapsané v Živnostenském rejstříku Městského úřadu Praha 10 /dále jen prodávající/,upravují v souladu s ustanovením § 175 odst. 1 zákona č.89/2012 Sb., občanského zákoníku vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé na základě kupní smlouvy/ dále jen kupní smlouva/ uzavírané mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím internetového obchodu provozovaném na webové stránce www.tonywatch.cz.  

 

 

2. Uzavření kupní smlouvy

2.2 Cena zboží – Cena zboží je platná po celou dobu, kdy je zobrazována v internetovém rozhraní obchodu. Informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží platí pro území České republiky.

 

2.3 Objednávka kupujícího prostřednictvím internetového obchodu www.tonywatch.cz, je závazným návrhem kupujícího na uzavření kupní smlouvy s prodávajícím. Prodávající obratem potvrdí přijetí objednávky na emailovou adresu kupujícího. Objednávka musí obsahovat specifikaci objednávaného zboží, kupní cenu, osobu kupujícího, způsob úhrady kupní ceny a požadovaný způsob doručení zboží, informace o nákladech spojených s dodáním zboží.

 

2.4 V případě, že některý z požadavků uvedených v objednávce nemůže prodávající splnit, bude neprodleně kontaktovat kupujícího o možných způsobech řešení, nebo stornování objednávky.

  

  

3. Platební podmínky

3.1 Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

- Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího číslo: 2701447525/2010 vedený u společnosti Fio Banka A.S.

- Bezhotovostně prostřednictvím platebního systému GoPay (tzv. online platba kartou)

- Hotově při doručení zboží dopravcem (tzv. dobírka)

- V hotovosti – v případě osobního převzetí zboží na pobočce

  

3.2 Prodávající zasílá spolu se zbožím doklad o prodeji, který je také záručním listem

- Při ztrátě dokladu není prodávající povinen vystavit doklad nový

- Pokud nebyl doklad doručen společně se zbožím, je kupující povinen tuto informaci oznámit nejpozději do 48 hodin pro vyhotovení duplicitního dokladu

   

  

4. Práva z vadného plnění

  

4.1 Prodávající nese odpovědnost za skryté vady na zboží po dobu 24 měsíců. Práva a povinnosti smluvních stran se dále řídí příslušnými obecně závaznými předpisy zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 občanského zákoníku.

  

4.2 Prodávající odpovídá kupujícímu, že zboží při převzetí nemá vady a má vlastnosti, které si strany ujednaly.

  

4.3 Kompletní informace jak postupovat v případě reklamace zboží naleznete zde: Reklamace zboží

 

    

5. Přeprava a dodání zboží 

 

5.1  Náklady na poštovné a balné nese kupující dle způsobu, který zvolil při objednávce zboží.

 

5.2  Při převzetí zboží má kupující právo zásilku nepřevzít, pokud její obal vykazuje známky cizího vniknutí, nebo poškození.

 

5.3  V případě záměrného a bezdůvodného nepřevzetí zboží kupujícím, může prodávající požadovat uhradit částku: 80 Kč za vzniklé náklady spojené s dopravou a balením zboží.

 

 

6. Odstoupení od smlouvy

6.1 V souladu s ustanovením §1829 odst.1 občanského zákoníku má kupující právo od kupní smlouvy odstoupit a to do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být zasláno na adresu dle čl. 4.3 s vyplněným formulářem čl. 6.3

Kupující v tomto případě nese náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

 

6.2 V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 6.1 obchodních podmínek vrátí prodávající kupujícímu peněžní prostředky přijaté za zboží od kupujícího do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, a to formou bankovního převodu.

 

6.3 Pro uplatnění odstoupení od smlouvy je třeba vyplnit tento formulář Formulář pro odstoupení od smlouvy

 

   

7. Ochrana osobních údajů

S vašimi osobními údaji zacházíme zodpovědně a dle zákona o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR) Podmínky ochrany osobních údajů.

    

  

8. EET

8.1 Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin., eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.